ПІДОПІЧНІ ШАХНЕНКА ОСВОЯТЬ 10 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТІ ДИТСАДКА. ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛІВ ЗАВИЩЕНІ У РАЗИ

 width=

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту дитячого саду вартістю 9,269 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


За ці гроші підрядник має виконати капітальний ремонт дитячого садка ясел на 95 місць в с. Старовірівка Нововодолазького району Харківської обл.

Варто відзначити, що ціни у кошторисі на матеріали та вироби є завищеними. Так, планується закупити для дитячого садка урни вартістю понад 7000 грн. кожна.

Щодо матеріалів, то суміш для приклеювання поліпеностирольних пліт – Ceresit CT 85 будуть купувати по 12,3 грн. за 1 кг. Для порівняння: на сайті виробника родзрібна вартість цієї суміші 7,3 грн за 1 кг. Лише на цій закупівлі буде переплата у сумі 76107 грн.

Вогнегасники ВП-2, які коштують близько 160 грн.шт, у кошторисі прописані по ціні 486 грн./шт. Втричі завищують й вартість порошка для вогнегасників.

Спортивний комплекс «Ніточка» придбають за 64 тис. грн., хоча на сайті виробника він коштує 16650 грн.

Така сама ситуація з придбанням світильників. Якщо ринкова ціна світильника ЛПОО6 2х18 складає до 200 грн., то за даними кошторисів його будуть купувати за ціною 647 грн., ринкова ціна світильника ЛПОО2 4х18 – до 450 грн., а його планують купувати по ціні – 1151 грн. Лише за останньою позицією переплата складе понад 80 тис. грн.

Й таким прикладів дуже багато.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Будмонтажреконструкція» Віктора та Олега Муравльових. Їх пропозиція була відхилена через відсутність деяких документів, зокрема локальних кошторисів.

ТОВ «Бренд-Корвет» записане на Олега Брайона, Георгія Мурзича, директором є Станіслав Сільченко.

Раніше ТОВ «Бренд-Корвет» фігурувало у кримінальному провадженні щодо внесення недостовірних даних у акти виконаних робіт під час реконструкції спортивного майданчика Інституту банківської справи.

Але згодом інформація про це кримінальне провадження було видалене з судового реєстру.


Варто відзначити, що в ХОДА за будівельну сферу відповідає віце-губернатор Євгеній Шахненко.