“ПАРКІНГ+”: ЩЕ 110 МІЛЬЙОНІВ З БЮДЖЕТУ ХАРКОВА ДЛЯ ОТОЧЕННЯ ДМИТРА МЕДВЕДЄВА

 width=

12 травня ТОВ “Паркінг+” за результатами процедури закупівлі отримав 20,48 млн.грн. від Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради на капітальний ремонт вул. Морозова, вул. Нікітіна, пров. Корсиківського, вул. Військової та реконструкцію майдану Павлівського на ділянці від майдану Конституції до вулиці Університетської. Вартість 1 кв.м. проїжджої частини на цих вулицях складе від 560 до 1250 гривень (холодне фрезерування асфальтобетонного покриття із застосуванням фрези при глибині фрезерування 5-8 см).

Це вдвічі вище за середньоукраїнської розцінки на капітальний ремонт дороги в місті в минулому році. Окрім, цього заплановані ще традиційні роботи з ремонту тротуарів, озеленення, розмітки, встановлення пандусів, тощо.

Під час всіх тендерів (крім реконструкції майдану Павлівського) конкурентами «ТОВ «Паркінг +» було ТОВ «Вега-Буд» та ТОВ «ДБК «Уровень», пропозиції яких були дорожчими. На тендері щодо реконструкції майдану Павлівського у «ТОВ «Паркінг +» був єдиний конкурент – ТОВ «ДБК «Уровень».

Також, за тиждень з 10 по 16 травня Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради повідомив про акцепти пропозицій ТОВ “Паркінг+” на суму 88,23 млн.грн.

57,17 млн.грн. з них – це реконструкція проспекту Московського від просп. Маршала Жукова до вул. Харківських Дивізій. Єдиним конкурентом на цьому тендері було ТОВ «ДБК «Уровень». Інші 31,06 млн.грн. – це капітальний ремонт вул. Мефодіївської, вул. Броненосця Потьомкіна, вул. Маяковського, вул. Костомарівської, вул. Тарасівської та вул. Соїча. Вартість 1 кв.м. проїжджої частини на цих вулицях складе від 575 до 1080 гривень (холодне фрезерування асфальтобетонного покриття із застосуванням фрези при глибині фрезерування 5-10 см). На цих тендерах конкурентами ТОВ “Паркінг+” були ТОВ «Вега-Буд» та ТОВ «ДБК «Уровень», але їх пропозиції були дорожчими. До речі, ТОВ «Вега-Буд» отримало 26,36 млн.грн. від того ж Департаменту за результатами тендеру на реконструкцію вул. Довгалівської від річки Лопань до вул. Котлова. Вартість 1 кв.м. проїжджої частини по цій вулиці складе взагалі 1720 гривень, але в ДКТ йдеться мова про улаштування двошарової основи з щебеню фракції 40-70 мм (товщина нижнього шару 25 см, верхнього – 20 см). Єдиним конкурентом було ТОВ «ДБК «Уровень».

“Харківський антикорупційний центр” практично кожного тижня публікує матеріали, які стосуються діяльності ТОВ “Паркінг+”.

Наприклад, про кінцевого бенефіціарного власника ТОВ “Паркінг+”, громадянку Швейцарії Альбіну Бьоклі-Карданову (внесок в статутний фонд фірми 83,94%), яка є менеджером російських бізнесменів – братів Зінгаревичів (серед бізнес-партнерів Зінгаревичів у 90-х роках був Дмитро Мєдвєдєв. Братів Зінгаревичів у російських ЗМІ прямо називають кишенею прем’єр-міністра РФ).
https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1723048847971334

Також неодноразово ми повідомляли і про те, що за останні 8 років ТОВ “Паркінг+” одержало з міського бюджету Харкова 850 млн.гривень за ремонт автомобільних доріг. Директором та співзасновником ТОВ «Паркінг+» до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, котрий він очолює і понині.

На минулому тижні народний депутат України Роман Семенуха на основі розслідувань Харківського антикорупційного центру звернувся з депутатським запитом до голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва щодо порушення антимонопольного законодавства ТОВ “Паркінг+” і Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Інший депутатський запит Романа Семенухи був направлений до Генерального прокурора України також щодо перевірки діяльності ТОВ “Паркінг+” і Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради.

Разом із тим, як бачимо, ані встановлення реальних “вигодонабувачів” ТОВ “Паркінг+”, ані направлення звернень до правоохоронних органів, не заважає цьому супер-успішному підприємству продовжувати “освоювати” сотні мільйонів бюджетних гривень просто таки рекордними темпами.