Колаборантка з Харкова працювала на луганське агентство та відпочивала в окупованій Ялті

Нещодавно у Харківській області співробітники СБУ затримали 29-річну жінку, яку підозрюють в співпраці зі спецслужбами росії. За даними ХАЦ, нею виявилася Дар’я Кригіна. 


“29-річна українка прибула до Харківської області з тимчасово окупованої території України. За завданням куратора жінка встановлювала координати розташування військової та критичної інфраструктури міста, а також місця дислокації сил і підрозділів ЗСУ та Нацгвардії України”, — сказано в повідомленні правоохоронних органів.

За даними СБУ, жінка передала координати і допомогла армії рф скоригувати вогонь по освітніх, медичних, торговельних об’єктах та житлових кварталах у центрі міста. Внаслідок вказаних ракетних обстрілів є загиблі та поранені.

ХАЦ встановив, що Кригіна родом з Луганської області. В 2015 році вона закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Варто відзначити, що однокурсником Кригіної є заступник голови облради Богдан Мальований, у якого знайшли російський паспорт незадовго до початку війни.

Але диплом юристки-міжнародниці в т.з. “еленерії” Кригіной не знадобився. І, навіть, кандидатська не допомогла.

Вона намагалася робити кондитерські вироби, працювати дизайнеркою. А потім влаштувалася в маркетингове агентство для роботи в окупованому Луганську.

Нет описания.

Кригіна активно каталася на окуповану територію, була в Ялті. Минулого року вона їздила до москви.

Після початку військового вторгнення у своїх соцмережах вона написала, що “знайшла плюси у обстановці”. Схоже це саме й була робота у допомозі окупантам.

Мешкала Кригіна у Харкові в одній з новобудов на вул. Культури.