БАТЬКО ЗАСТУПНИКА ОБЛАСНОГО ПРОКУРОРА ПОЧАВ БУДІВНИЦТВО У ЛІСОПАРКУ

 width=

Батько заступника прокурора Харківської області Артема Степанова – Борис Степанов починає будівництво по Білгородському шосе, 34.

Повідомлення про початок будівельних робіт було опубліковано на сайті Державного архітектурно-будівельної інспекції України.

Земельну ділянку площею 0,1 га, яка фактично знаходиться на території Лісопарку, Борис Степанов придбав 24 квітня 2017 року.

Варто відзначити, що раніше ця земельна ділянка входила до складу тих земель, які Харківська міська рада безкоштовно передала ОК «ЖБК «Ялинка» за кооперативною схемою.

В 2015 році прокуратура подавала позов до суду щодо повернення цих земель у власність територіальної громади, але суддя Добреля відмовила у позові.

Заступник обласного прокурора Артем Степанов так прокоментував придбання його батьком цієї ділянки:

«Цю ділянку мій батько купив в 2017 році у приватної особи, яка в свою чергу також купила її у приватної особи. Жодного відношення ані я, ані мій батько до будь-яких обслуговуючих житлово-будівельних кооперативів не мали і не маємо. Крім того, хочу зазначити, що я не веду спільне господарство з батьком. До того ж мій батько ніколи не працював у прокуратурі, а ділянку придбав на власні кошти».