Антикорупційний суд виніс вирок скандальному лісорубу Віктору Сисі

17 лютого колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винуватим екскерівника ДП «Гутянське лісове господарство» та засудив до позбавлення волі строком на 5 років 6 місяців з конфіскацією частини майна.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС

Сису звинувачували у спробі дачі хабаря співробітнику НАБУ.

Обвинувачений пропонував детективу НАБУ 100 тисяч доларів США за закриття кримінального провадження  щодо службових осіб ДП «Гутянське лісове господарство».

На вирок суду може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду упродовж 30 днів з дня його проголошення.

До набрання вироком суду законної сили обвинуваченому залишено запобіжний захід у вигляді застави.

Нагадаємо, що це не єдина справа стосовно Сиси. Правоохоронці продовжують розслідувати провадження щодо його діяльності на посаді керівника ДП. Зокрема, Сису підозрюють у зловживанні своїм службовим становищем. Так, фірма з його орбіти –  ТОВ «Стеклосервіс» купувала деревину ДП «Гутянське лісове господарство» за цінами, нижчими ринкової вартості на момент продажу, на загальну суму 6,6 млн грн.

Також нагадаємо, що ХАЦ ще до призначення Сиси на посаду директора ДП, знаходив прогалини у його декларації та писав, що він приховав бізнес.