Аерокосмічний університет зменшив кошторис на два мільйони гривень після публікації ХАЦ

Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” уклав додаткову угоду з науково-виробничим підприємством “Промтехснаб” на проведення ремонту лабораторії. У новій угоді значно зменшені ціни на матеріали у кошторисі, а загальна вартість із 5,8 млн грн знизилась до 3,1 мільйона гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Prozorro”.

Мова йде про капітальний ремонт окремих приміщень – навчальні аудиторії та лабораторії кафедри автомобілів та транспортної інфраструктури № 107 у корпусі Навчально-експериментальні майстерні університету.

14 листопада ХАЦ опублікував матеріал, e якому зазначив високі ціни у кошторисі. 13 грудня в системі “Prozorro” з’явилась додаткова угода з оновленим кошторисом, де зауваження ХАЦ були враховані.

Якщо в угоді гіпсокартон стіновий товщиною 12,5 мм планували купувати по 382,7 гривень за квадратний метр, то в додатковій угоді ціна становить 220 гривень за метр. Це теж досить висока вартість, але набагато краща, ніж було.

Ціни, які були в угоді
Ціни у додатковій угоді


Зменшили ціни і по інших позиціях.

Лінолеум планували купувати майже по тисячі гривень за квадратний метр, тепер анонсують 685 гривень за метр. Вартість цегли зменшилась з 20 гривень за одиницю до 15,4 гривень. 

Загалом економія становить 2,7 мільйона гривень.

Керівником підприємства “Промтехснаб” є Марія Корякіна,  в. о. ректора Аерокосмічного університету – Олексій Литвинов.

#ХАЦ_Контроль