Після публікації ХАЦ у громаді на Харківщині розірвали угоду на ремонт дитсадка за завищеними цінами


Андріївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Донецької селищної ради розірвав угоду з ТОВ “ЮВМ-Буд” щодо проведення ремонтних робіт вартістю 2,85 млн грн після того, як ХАЦ оприлюднив завищені ціни у кошторисі до цього договору.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

“Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель”, – так звучить офіційна причина розірвання угоди.

Нагадаємо, підрядника обрали без проведення торгів прямою угодою. Планувався ремонт харчоблоку. Ціни на обладнання та будматеріали були завищеними.

Наприклад, у кошторисі вартість вентилятора вкг 310 ес була закладена на рівні 77 500 гривень, хоча чотири різних інтернет-магазини зазначають ціну аналогічного устаткування 37 443 гривні, тобто вдвічі дешевше.
Вартість сухої стяжки в будівельних магазинах стартує від 5 гривень за кілограм, але у кошторисі на ремонт садка ціна була вдвічі вища. Також підрядник планував придбати м’ясорубку за 40 000 гривень, хоча відділи освіти на Харківщині купували в чотири рази дешевше.

#ХАЦ_Контроль