Євгенія Шахненка звільнено з посади заступника голови ХОДА

Сьогодні, 6 червня, було звільнено заступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка. Про це стало відомо з розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної від 5 червня.

Нам на 30% шкода, що так сталося)

Шахненко звільнився за власним бажанням. Також Шахненку буде виплачено грошову компенсацію за 70 днів невикористаної щорічної відпустки.

Нагадаємо, що Євген Шахненко курирував сферу будівництва, реконструкції та ремонту інфраструктурних об’єктів Харківської області. Він неодноразово ставав фігурантом розслідувань Харківського антикорупційного центру.

Фірми, в яких раніше співвласником був Шахненко, а також фірми, які заснували його бізнес-партнери, отримали будівельних підрядів на десятки мільйонів гривень від структурних підрозділів Харківської ОДА.

Також Євгеній Шахненко опинився у центрі скандалів, розслідувань та кримінальних проваджень щодо відновлення Балаклії після вибухів на військовому складі.

Шахненко працював в ХОДА ще з часів губернаторства Михайла Добкіна.

……………………….
Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.