Департамент Чумакова, уникаючи проведення торгів, віддав підряди майстру з підпорядкованого КП

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради протягом 4-6 червня уклав 3 договори загальною вартістю 3,13 млн.грн. з ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» щодо кап.ремонту вулиці Саперної Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

Для того, щоб не проводити відкриті торги, Департамент будівництва та шляхового господарства “розбив” ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів по вул. Саперної на 3 закупівлі.

4 червня уклали договір вартістю 1,03 млн.грн. на кап.ремонт вул. Саперної, 16.

5 червня уклали договір вартістю 1,12 млн.грн. на кап.ремонт вул. Саперної, 20.

6 червня уклали договір вартістю 979,3 тис.грн. на кап.ремонт вул. Саперної, 30.

Роботи мають завершити до кінця 2020 року.

Протягом трьох днів на капітальний ремонт доріг та тротуарів по одній вулиці, по одній дорозі, з одним і тим же підрядником, підписали три прямих договори. Одна дорога — один лінійний об’єкт, який штучно роздробили по адресам будинків, щоб не проводити повноцінні торги.

Для кого ж так старались?

Власником та керівником ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» є Олександр Погребняк. Також Олександр Погребняк працює майстром в комунальному підприємстві «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації».

Це комунальне підприємство безпосередньо закріплене та підпорядковане саме Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, яке і замовило кап.ремонт вул. Саперної.

В 2018 році Погребняк заробив у комунальному підприємстві зі всіма компенсаціями 118 тис.грн. В той же час, Олександр Погребняк в ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» в 2018 році заробив 2,2 тис.грн. В 2017 році ця фірма дохід Погребняку взагалі не приносила.

Протягом 2018-2019 років ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» отримало від Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 16 підрядів загальною вартістю 17,62 млн.грн. Всі підряди були отримані за процедурою прямих договорів, без проведення аукціонів.

ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» заснували в липні 2017 року. Розмір статутного фонду фірми – 350 тис.грн.

Директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради є Володимир Чумаков.