Яйця по 50 гривень. Інтернат на Харківщині б’є рекорди по цінам на продукти

Психоневрологічний інтернат на Харківщині купує яйця по ціні 49,9 грн за десяток. Це рекордна ціна для бюджетних закладів Харківської області.

Так, КУ “Панютинський психоневрологічний інтернат” уклав угоду з ФОП Бобро Вікторія Вячеславівна щодо придбання яєць на суму 104,79 тис. грн. Про це йдеться на сайті “Прозорро”. 


Мова йде про придбання 21000 штук яєць за ціною 4,99 за одиницю. Це завищені ціни, навіть, в порівнянні з іншими закупівлями цього ж ФОП.

Так, ФОП Бобро перемогла на тендері на постачання яєць для КЗ “Харківський  фаховий коледж спортивного профілю” з ціною 37,9 грн за десяток.

Крім того, КЗ “Харківський науковий ліцей-інтернат “Обдарованність” уклав угоду з ФОП Бобро щодо придбання яєць за ціною 43,8 грн за десяток. 

Для порівняння, КП “Харківські теплові мережі” купують яйця с0 за ціною 36 грн за десяток. 

Панютино знаходиться на території Лозівської міськради. У цій міськраді яйця купують по, 3.15 грн за штуку.  “Обласний туберкульозний санаторій “РІПКИ” купує яйця по 35 грн за десяток. І подібних прикладів багато.

Варто відзначити, що ХАЦ неодноразово на початку року фіксує закупівлі продуктів харчування для школ в області за завищеними цінами.

Так, наприклад, у Пісочині закуповують цукор для закладів освіти з переплатою у десятки тисяч гривень, а у Люботині придбали сир за ціною європейських делікатесів.