За минулий тиждень закупівельники Харківщини виклали інформацію про укладання договорів на суму понад 25 мільйонів гривень.

Протягом тижня активно велися закупівлі палива, медичних матеріалів та ліків, ремонти доріг та лікарень, постачання комунальних послуг.

Зокрема, поточний ремонт доріг запланували у Краснограді, Старовіровки та Змійові.

Варто зазначити, що при стабільній ціні палива: бензин А-95 по 50 гривень за один літ та дизельного палива – 55 гривень за літр, КСП “Харківгорліфт” уклало договори з ціною на дизпаливо – 58 та 59 гривень за один літр.

Де-факто, це майже єдине виключення за тиждень, коли ціна у договорі відрізняється від середньої по області.

Також варто зафіксувати ціни на вугілля, за якими укладають договори в області. Так, Обласний туберкульозний санаторій “Володимирський уклав угоду на придбання вугілля марки Г-0-100 вартістю 9500 гривень за тонну. А відділ культури Кегічівської селищної ради придбав вугілля Г-13-100 по 13000 гривень за тонну. 

Щодо цікавих закупівель за тиждень, то Малиженський та Панютинський психоневрологічні інтернати купують твердий сир по 339 гривень за кілограм. Варто зазначити, що це навіть в період війни є завищеною ціною.

В Чернігівській області сир купують для інтернату майже на сто гривень дешевше за кілограм, ніж у Харківській.

“Харківський антикорупційний центр” відзначає, що закупівельники в області далеко не завжди завантажують угоди в “Прозорро”, користуючись можливостями воєнного часу. Зокрема, в “Прозорро” немає угод щодо благоустрою міста та розширення дороги по вулиці Весніна.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.