НА ХАРКІВЩИНІ РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТІ ВІКОН В ШКОЛАХ

 width=

Відділ освіти Дергачівської РДА уклав дві угоди з ТОВ «Оксі-Артбуд» щодо проведення ремонтних робіт на загальну суму 1,385 млн. грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договору та проведення аукціонів, які розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Зокрема, за поточний ремонт з улаштування відкосів у Слатинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» планують заплатити 710 тис. грн.

Крім того, поточний ремонт з улаштування відкосів у Солоницівській гімназії №3 буде коштувати 675 тис. грн.

Єдиним конкурентом переможця був Ворвуль Артем Андрійовіч.

За даними аналітичної системи Youcontrol він ж є одним з співвласників ТОВ «Оксі-Артбуд» (20%), Віталій Ляпін та Наталія Степаненко.

Більше того, документи подані двома учасниками є дуже схожим, а ФОП Ворвуль під час аукціону, навіть, не торгувався. Тож дії цих учасників мають ознаки зговору.
Крім того, ціни на роботи та будматеріали та вироби є завищеними.

Наприклад, під час виконання робіт по заміні вікон у Московському райсуді міста Харкова, вартість встановлення підвіконних дошок коштує 1222,72 грн. за 100м. А ось у школах Дергачівського району ці роботи планують виконувати за 3993,56 грн. за 100 м.

Якщо для Московського райсуду купували підвіконні дошки за ціною від 120 до 170 грн. за 1 п.м., то для шкіл будуть купувати по 326,42 грн. за 1 п.м.

Тож втрати на цих закупівлях можуть сягнути сотень тисяч гривень.