У БАЛАКЛІЇ ШКОЛА З ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКЛАЛА УГОДУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ

 width=

Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни уклала угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо проведення поточного ремонту вартістю 234,48 тис. грн.

Звіти про проведення закупівлі опубліковані на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Підрядник до кінця року має виконати поточний ремонт цоколя та вимощення Балаклійської загальноосвітньої школи. Цікаво, що договір підписали без проведення аукціону, що є порушенням закону.

Згідно Закону про публічні закупівлі поточний ремонт відноситься до послуг. А у випадку, коли вартість послуг перевищує 200 тис. грн. необхідно проводити відкриті торги. Цього зроблено не було.

Нагадаємо, раніше Шебелинська сільська рада Балаклійського району 27 березня уклала угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо проведення ремонтних робіт 499,74 тис. грн.

Цей підрядник спеціалізується на роботах саме у Балаклійському районі.

Керівником підприємства є Сергій Танцур, а засновником вказаний Владислав Щербов.

Останній також є засновником фірми ТОВ «Спецінвестстрой». Його партнером у цій фірмі є Микола Сторожко – відомий як менеджер компаній, які входять о корпорації «Авантаж» нардепа Анатолія Денисенка.

Цікаво, що ТОВ «Фенікс 2016» було створено у квітні 2016 року. Минулого року ця фірма отримала майже 400 тис. грн. на капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Яковенкове КЗОЗ « Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»