ВАРТІСТЬ РЕКОНСТРУКЦІЇ САДУ ШЕВЧЕНКА ЗРОСЛА В 6 РАЗІВ І ТЕПЕР СКЛАДАЄ 295 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. КОШТИ ОТРИМАЮТЬ КИЯНИ ТА ОТОЧЕННЯ КОСІНОВА

 width=

Вартість реконструкції саду імені Т.Г. Шевченка зросла майже в 6 раз і тепер дорівнює 295,6 мільйона гривень.

ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс» – 64,6 млн.грн.

Реконструкція розпочалась влітку 2016 року з капітального ремонту центральної алеї у рекреаційній зоні саду ім. Т.Г. Шевченка за 1,37 млн.грн. Виконувало ремонт ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс».

В грудні 2016 року міськрада (СКП «Харківзеленбуд») підписала угоду на 49,02 млн.грн. з ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс» щодо реконструкції рекреаційної зони саду ім.Т.Г. Шевченка. 

29 серпня 2017 року вартість цього договору зменшили до 34,25 млн.грн. у зв’язку зі зменшенням обсягів кап.ремонту. І, в той же день міськрада (СКП «Харківзеленбуд») з ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс» підписала за переговорною процедурою додатковий договір на 29 млн.грн. щодо реконструкції рекреаційної зони саду ім.Т.Г. Шевченка, у зв’язку з тим, що під час реконструкції виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором – підстава: експертний звіт щодо розгляду проектної документації і виникла необхідність у збільшенні об’ємів робіт.

Власниками ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс» є Євгеній Волк з села Соловіївка Житомирської області та двоє киян – Ірина Іващенко та Наталія Робак.

Але, як виявилось на цьому виділення коштів на реконструкцію рекреаційної зони саду ім.Т.Г. Шевченка не завершилось.

ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» – 220,6 млн.грн.

5 грудня 2017 року на аукціоні щодо реконструкції рекреаційної зони саду ім.Т.Г. Шевченка перемогла київська фірма ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» з пропозицією 99,2 млн.грн.

Ця ж фірма з пропозицією 57,23 млн.грн., 7 грудня 2017 року перемогла на аукціоні щодо капітального ремонту «Каскаду» в саду ім. Т.Г.Шевченка.

Крім цього з ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» міськрада (СКП «Харківзеленбуд») уклала 19 грудня 2017 року ще 2 угоди:
– на 44,1 млн.грн. – реконструкція яру в саду ім.Т.Г.Шевченка

– на 20,16 млн.грн. – реконструкція зливової каналізації в саду ім.Т.Г.Шевченка

Власниками ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» є кияни – Тамара Дибля та Сергій Мошенський.

І ТОВ «Київська будівельна Компанія-плюс», і ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» в усіх роботах залучає субпідрядником з обсягом робіт не менше 20% – ТОВ «Енергосервіс ПМК», фірму з близького оточення першого заступника Державної аудиторської служби України Станіслава Косінова.

Нагадаємо, що частково реконструкція саду Шевченка відбувається за кошти субвенції з Державного бюджету України.

ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» орендує всю техніку та обладнання, частково у харківських, частково у київських фірм. Орендує всі приміщення ТОВ «Інжинірингова компанія Планета Буд» у ТОВ «Харківський міський молочний завод №1».

Всі роботи з реконструкції саду Шевченка планують завершити до кінця 2018 року.

Крім цього міськрада уклала ще 15 договорів на виготовлення тех.документації, здійснення технічного нагляду, розробку проекту землеустрою загальною сумою 10,4 млн.грн.