РЕМОНТ АЛЕЇ ВЗДОВЖ САДУ ШЕВЧЕНКА: ЯК ЗБИРАЮТЬСЯ РОЗПИЛЯТИ 5 МІЛЬЙОНІВ

 width=

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 5,24 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Планується виконати роботи з капітального ремонту алеї вздовж саду ім. Т.Г. Шевченка.

Цікаво, що 3,6 млн. грн. мають піти на придбання декоративних чавунних решіток. Вартість однієї решітки в кошторисі вказана – 28694 грн. У той час, ТОВ «БК Спецбудтехнологія» в систему «Прозорро» завантажило договір з кошторисами на ремонт зеленої зони по вул. Сумській, який мали виконувати влітку цього року. Там вартість чавунних декоративних решіток вказана – 11770/шт. 

Лише на придбанні цих решіток переплата 

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Декорбудсервіс».

Засновником якого вказаний Антон Неєлов. Він також за даними аналітичної системи «YouСontrol» був засновником й переможця торгів ТОВ «БК Спецбудтехнологія».

Телефон 7513103, який внесений у реєстрі як контактний для ТОВ «БК Спецбудтехнологія», також використовується ТОВ «Декорбудсервіс».

Крім того, обидві фірми мають одного й того самого бухгалтера – Наталію Жуланову.

Тож фірми, які прийняли участь у торгах, можуть бути пов’язаними між собою, хоча й зараз єдиним засновником ТОВ «БК Спецбудтехнологія» є Сергій Зюкин.

Нагадаємо, що ТОВ «БК Спецбудтехнологія» є субпідрядником під час проведення реконструкції саду ім. Шевченко у Харкові.