В Мерефі планують закупити технічну сіль  за двічі завищеними цінами

Мереф’янська міська рада оголосила торги на придбання технічної солі з очікуваною вартістю 540 тисяч гривень. При цьому вартість однієї тонни може сягнути 18000 гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про придбання 30000 тонн технічної солі (помел №3) з доставкою.

Нещодавно ХАЦ писав про придбання солі харківськими комунальниками за найвищими до цього часу цінами в Україні. Але Мерефа може перебити ці показники. 

Так, “Шляхрембуд” уклав угоду з ТОВ “Укрхімстандарт” на постачання технічної солі вартістю понад 44 млн. грн. Ціна однієї тонни солі складає 14799 грн.

При цьому, ХАЦ порівнював ціни з іншими закупівельниками.

 ДП “Харківський облавтодор” за результатами торгів уклав угоду на придбання солі вартістю 8140 гривень за тонну. Це майже вдвічі дешевше за “Шляхрембуд”.  

Сумський облавтодор купує сіль по 10290 гривень за тонну. КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради після проведення аукціону уклало угоду на придбання солі за ціною менш ніж 10000 гривень за тонну.

Комунальне підприємство Вінницької Міської Ради “Вінницяміськтеплоенерго” купує сіль помолу №3 за ціною 9690 гривень за тонну. 

Менше десяти тисяч за тонну коштує сіль й у Києві

Варто зазначити, що у Мерефі ще будуть проводити торги і ціна може знизитися.

Наприклад, Комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради за результатами публічних торгів планує укласти договір на постачання технічної солі на суму 18,19 мільйона гривень. Це на 5,12 мільйона гривень дешевше, ніж очікувана вартість, пише “Сайт “Є”. Вартість однієї тонни технічної солі складе 8666 гривень.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.