В Харкові на продаж знову виставили дві будівлі, які належали російському банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж дві будівлі колишнього “Промінвестбанку”, які розташовані у Харкові. Стартова ціна будинків складає складає 42,6 та 27,1 мільйона гривень відповідно. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі банку на Павлівській площі в самому центрі міста площею 4000 квадратних метрів. Вартість одного квадратного метра будівлі становить 10650 гривень.

Будинок є пам’яткою архітектури. Він збудований у 1910-1913 роках архітекторами Н. В. Васильєвим та А. І. Ржепішевським. У ньому раніше був готель «Асторія». Назва готелю виникла на початку ХХ століття як відгук на готелі фешенебельного стилю в Нью-Йорку, власниками яких були брати Астори. Одна з перших у місті будівель з залізобетонним каркасом.

Фото streets-kharkiv.info

Також на продаж виставили загальною площею 3 226,7 квадратних метрів, що належить ПАТ Промінвестбанк” по вулиці Молочній,3. Ціна одного квадратного метра нерухомості становить 8401 гривня.

Фото wikimapia.org

Це вже другий аукціон щодо продажу цих будинків. На перші торги у квітні учасники не прийшли, після чого вартість нерухомості знизили на 10 відсотків.

Ліквідацію ПАТ «Акціонерний Комерційний Промислово-інвестиційний банк» розпочато 25 лютого 2022 року, після рішення Національного банку України про відкликання ліцензії.

Рішення було прийнято після повномасштабного вторгнення рф на територію України і пов’язане з тим, що банк належав структурам, які контролювалися державою-агресором.

ХАЦ вже писав, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уперше виставив на торги кредит із атракціонами в Парку Горького і понад 60 000 кв. м. нерухомості у Харкові в заставі.

#хац_контроль