В Ізюмі скасували тендер на демонтаж зруйнованого будинку за 10 мільйонів гривень

Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міськради відмінило тендер щодо демонтажу зруйнованого будинку по вулиці Хлібозаводській, 3. Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Будинок по Хлібозаводській, 3

Тендер відмінили у зв’язку з тим, що під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі були допущені похибки в розрахунках.

Нагадаємо, вартість робіт з демонтажу оцінили у 10,8 млн грн. На торги прийшло три підрядника, і в результаті аукціону всі знизили свої пропозиції у понад два рази, до 4,2 – 4,7 мільйонів гривень.

На початку березня 2022 року російські окупанти зруйнували багатоповерхівки в Ізюмі на вул. Першотравневій, 2 та Хлібозаводській, 3, а також приватні будинки на сусідніх вулицях. У будинку по Першотравневій загинули понад 40 людей, у п’ятиповерхівці на Хлібозаводській були поранені та загиблі. За словами свідків, росіяни розстрілювали будинки з артилерії, а потім скинули на них авіабомби. П’ятиповерхівка на вул. Хлібозаводській, 3, яку вирішили демонтувати, має масштабні руйнування по всьому периметру, два під’їзди зруйновані вщент. 

#хац_контроль