НА РЕМОНТ БУДИНКУ ПО РИМАРСЬКІЙ, 19 БЕЗ ТЕНДЕРУ ВИДІЛИЛИ МАЙЖЕ ТРИ МІЛЬЙОНА

 width=

В 2017 році на капітальні ремонтні роботи у житловому будинку по вул. Римарській, 19 уклали угод на загальну суму 2,947 млн. грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договорів, які були розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

У березні 2017 року Департамент житлового господарства Харківської міськради уклали угоду з КП «Харківспецбуд» на капітальний ремонт будинку на суму 1.47 млн. грн.

Відразу комунальники уклали договір на ці ж роботи та на цю саму суму з ТОВ «Віал-Пром».

Засновниками підприємства є росіянин Олександр Тарапатов та Михайло Кириловський.

Ця фірма пов’язана з компанією «Віал» Віктора Манжоса – одним з найбільших в місті рекламних компаній.

Партнерами Манжоса є Володимир Деркач і Яна Макарець, дружина Максима Макарця, радника мера Харкова Геннадія Кернеса. Також він очолював Департамент територіального контролю Харківської міськради.

Інформації щодо розірвання цих договорів не було.

Але зараз були укладені ще дві угоди на також саму суму.

КП «Харківспецбуд» уклав угоду на капітальні роботи з КСП «Харківгорліфт» на суму 985 тис. грн.

Ще 5 липня комунальники уклали угоду з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна» на капітальні роботи на суму 488,9 тис. грн.

Всі угоди були укладені без проведення відкритих торгів.

Засновником ТОВ «Буд-Девелопмент Україна» зараз є Олег Лановенко, директором вказаний Сергій Колотюк.

За даними аналітичної системи YouControl, раніше засновником підприємства був Сергій Пашков.


Він є керівником ТОВ «Сучасний дизайн», яке належало директору КП «Харківспецбуд» та депутату міськради від «Відродження» Богдану Долині.

Більше того, дружина Олега Лановенко – Юлія – за даними з її сторінки у соціальній мережі працює саме у КП «Харківспецбуд».

Крім того, ТОВ «Буд-Девелопмент Україна» фігурувало у кримінальній справі щодо виведення коштів КП «Жилкомсервіс», у якості сумнівного контрагента.


Також нагадаємо, що правоохоронці розслідують діяльність КП «Харківспецбуд», яке очолює Долина, і яке закуповувало будівельні матеріали у близького до нього ПП «Укрспецпоставка-М» за завищеними цінами.

Діяльність КП «Харківспецбуд» той самий Департамент житлового господарства Харківської міськради, який очолює колега Долини по фракції «Відродження» у Харківській міськраді – Роман Нехорошков.

Реконструкцію будинку на вулиці Римарській, 19 комунальники почали в грудні 2012 року. З будинку, який є пам’яткою архітектури, тоді зняли статуї ангелів – символів будівлі архітектора Олександра Ржепішевського.