“У Вовчанську між бійцями “Кракена” та прикордонниками стався конфлікт, загинули люди” – фейк

Російські пропагандисти пишуть про те, що начебто між бійцями підрозділу “Кракен” та прикордонниками з 15-го загону Держприкордонслужби у Вовчанську стався конфлікт, внаслідок якого загинули четверо прикордонників. Причини конфлікту невідомі.

Пропагандисти додають, що зіткнення нібито було на блокпосту біля південного в’їзду до міста і поховали прикордонників у Рівному.

Пропагандисти показали світлини начебто вбитих прикордонників.

Можна стверджувати, що ворожа пропаганда вигадала конфлікт між прикордонниками та “Кракеном” і їхнє повідомлення – це фейк.

Дійсно, військові на світлинах – із Рівненщини. Але вони несли службу в різних підрозділах і загинули/померли у різні дати та в різних місцях, і точно не у Вовчанську.

Як повідомляє “Український погляд” з посиланням на Рівненську ОВА, Дмитро Коханець, житель села Берег Смизької тергромади, проходив службу у 68-й окремій єгерській бригаді на посаді командира гранатометного відділення. Він загинув 8 квітня під час виконання бойового завдання на Донеччині. 

Фото Дмитра Коханця

Василь Холодюк помер 9 квітня у Дядьковицькій лікарні з центром паліативної допомоги через тривалу важку хворобу. Він проходив службу у військовій частині А4249.

Фото Василя Холодюка

Олександр Сопленков загинув на Бахмутському напрямку. У Героя залишились троє дітей.

Фото Олександра Сопленкова

Сергій Войтович загинув 10 квітня.

Фото Сергія Войтовича

Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО “Інститут масової інформації” в рамках проєкту міжнародної організації Internews Network.