У Терехова підозрюють , що на “кооперативній землі” оточення Аріха у Лісопарку зросли самобуди

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Департаменту з інспекційної роботи Харківської міськради готується провести декілька позапланових перевірок щодо виявлення самочинного будівництва у Лісопарку.

Про це стало відомо з повідомлення на сайті міськради від 19 січня 2022 року.

Першим пунктом у інспекторів стоїть перевірка щодо будівництва самобудів на земельній ділянці з кадастровим номером  6310136300:16:013:0133 площею 19 га у Лісопарку.

За даними кадастрової карти, ця ділянка належить ОК “ЖБК Фортеця”. Ця земля опинилася у приватній власності за “кооперативною схемою”. А власниками кооперативу, за даними сайту “Наші Гроші”, були люди з оточення Геннадія Кернеса та депутата міськради Ігоря Аріха.

Керівником кооперативу зарах є Сергій Велигоша, який також є директором ТОВ “Автоком Харків” Ігоря Аріха та партнерів. та й зареєстрований кооператив за адресою, де знаходяться фірми депутата Аріха та його оточення.

За даними Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, жодного повідомлення про початок робіт, або дозволу на будівництво на цій земельній ділянці поки що немає.

Також під перевірку попали ще кілька невеликих земельних ділянок приватної власності по вул.вул. Помірки-27 та Білгородському шосе біля табору «Лісова казка». Власниками ділянок є Людмила Малишева та Володимир Чирва. 

Повідомлень про початок будівництва на цих ділянок у системі також не було.

Як працювала “кооперативна схема” та хто отримав чимало земельки ХАЦ розповідав у слайдах ще в 2016 році.