ОТОЧЕННЯ ДЕПУТАТА ВІД «ВІДРОДЖЕННЯ” ОТРИМАЄ 25 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ СКВЕРУ, ДЕ СТОЯВ ПАМ’ЯТНИК ЛЕНІНУ

 width=

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 28 липня акцептувало пропозицію ТОВ «Вега-буд» щодо реконструкції скверу на площі Свободи вартістю 25,61 млн. грн.

Про це стало відомо з «Вісника державних закупівель».

Роботи мають бути зроблені до кінця 2017 року.

За даними технічної документації, на даний час на майдані Свободи виконано демонтаж постаменту В.І. Ленину, розташованого в сквері. Прийнято рішення повернути минулий вигляд майдану, до початку її перебудови в 1962 році.

Реконструкцію передбачено: демонтаж покрить, демонтаж сходів, видалення дерев, улаштування покриття – бруківка та асфальтобетон та заміна освітлення.

Загальна площа скверу – 1,2 га, загальна площа покриття – 12 570 м2, в т. ч: бруківка – 2 500 кв.м., асфальтобетон – 10 070 кв.м.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Техноспецсервіс» Анатолія та Олени Мельник. Ця фірма спеціалізується на продажу бетонних виробів.

Щодо переможця, то ТОВ «Вега-Буд», її засновником є Сергій Колесник, який з 2005 року був директором фірми. До липня 2012 року власниками ТОВ «Вега-Буд» значились Ганжа Оксана Віталіївна і Золотарьова Лілія Михайлівна. На Сергія Колесника також записана частка у ТДВ «Спецбуд-3», яким керує депутат Харківської міської ради від партії «Відродження» Віталій Ганжа.

Нагадаємо, що також депутатом міськради від «Відродження» є Володимир Чумаков, який очолює Департамент будівництва та шляхового господарства.