У Харкові відновлять пам’ятку архітектури за 12 мільйонів

Департамент капітального будівництва Харківської ОВА уклав угоду з ТОВ “СК СТС” щодо проведення протиаварійних ремонтних робіт пам’ятки архітектури в центрі Харкова вартістю 12,9 млн грн.

Про це йдеться під час моніторингу сайту “Прозорро”.

Мова йде про протиаварійні роботи на пам’ятці архітектури місцевого значення “Профтехучилище” (охоронний №7411-Ха) Комунального закладу «Харківська спеціальна школа ім. В. Г. Короленка». Будівля постраждала внаслідок ракетного обстрілу з боку російського агресора.

Як писав Kharkiv Today, будівля була обстріляна 2 березня. У школі були вибиті двері та вікна.

Власниками ТОВ “СК СТС” є Андрій Сукесов та Сергій Кудрявцев.

Раніше ХАЦ писав, що на будівництво та відновлення навчальних закладів в Харківській області необхідно 1,47 млрд гривень. Окрім школи імені Короленка,11 млн грн планується витратити на капітальний ремонт Харківської санаторної школи № 11, 30 млн грн – на ремонт обласної спеціальної школи № 12. 15 млн грн потрібно для проведення ремонт Харківського фахового коледжу спортивного профілю. Близько 14 млн грн потрібно для ремонт санаторної школи №13.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.