У громаді на Харківщині без тендеру обрали підрядника на ремонт дитсадка за завищеними цінами

Андріївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Донецької селищної ради уклав угоду з ТОВ “ЮВМ-Буд” щодо проведення ремонтних робіт вартістю 2,85 млн грн.

Про це стало відомо  під час аналізу сайту “Prozorro”.

Підрядника обрали без проведення торгів прямою угодою. Мова йде про ремонт харчоблоку. Ціни на обладнання та будматеріали є завищеними.

Наприклад, у кошторисі вартість вентилятора вкг 310 ес закладена на рівні 77 500 гривень, хоча чотири різних інтернет-магазини зазначають ціну аналогічного устаткування 37 443 гривні, тобто вдвічі дешевше.

Вартість сухої стяжки в будівельних магазинах стартує від 5 гривень за кілограм, але у кошторисі на ремонт садка ціна вдвічі вища. Також підрядник планує придбати м’ясорубку за 40 000 гривень. Можна зазначити, що відділ освіти Краснокутської громади купує м’ясорубку за 9700 гривень. Аналогічно у Краснограді. Майже 37 000 гривень коштуватиме овочерізна машина. Для порівняння: навіть для військових частин купують техніку на 10 тисяч дешевше.

ТОВ “ЮВМ-Буд” заснував Максим Шульгін.

Нагадаємо, правоохоронці підозрюють, що навесні 2022 року начальник фінансового відділу Донецької селищної ради домовився із керівником ТОВ “Сіана”, організував підписання договору між відділом освіти Донецької сільради та фірмою про закупівлю харчових продуктів на суму мільйон гривень. При цьому переплата становила 300 тисяч гривень.

#ХАЦ_Контроль