“Теплові мережі” відкинули більш дешевшу пропозицію заради фірми з оточення Скопенка

КП “Харківські теплові мережі” уклав угоду з ТОВ “Інтех СК” щодо розробки проектно-кошторисної документації вартістю 810 тис. грн. При цьому комунальники відкинули більш дешевшу пропозицію.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про надання послуг з розробки проектно-кошторисної документації та отримання експертизи цієї документації по об’єкту: Реконструкція ТМ№29 на ділянці від МК2954Т по вул.Алчевских до МК2955 по вул.Пушкінська в м.Харків.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ”Форпроект”. Їх пропозиція була майже на 100 тис. грн дешевше, однак, комунальники її відхилили.

За інформацією, яку опублікував учасник на сайті “Прозорро”, їх відхилили тому що в складі пропозиції не було надано довідку на фірмовому бланку, підписаною уповноваженою особою учасника та скріплену печаткою, що містить інформацію про статус платника податку. 

Однак, представники ТОВ ”Форпроект” вказують, що довідка з такою інформацією надана нами у складі пропозиції.

Щодо не зазначення у формі суму ПДВ прописом, то представники учасника заявили, що  “ у наданій нами формі пропозиції сума ПДВ цифрами обрахована правильно. Відсутність цієї суми прописом не впливає на ціну тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі та не призводить до її спотворення”.

Вони вказують, що представники “ХТМ” порушили принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників. У теплових мережах звинувачення відкинули.

Щодо переможця, то у розслідуванні “Мільйони для друзів”, яке вийшло на сайті bihus.info, розповідають про зв’язки директора теплових мереж Василя Скопенка та ТОВ “Інтех СК”.

Люди з оточення Скопенка зареєстрували цю фірму відразу після того, як він очолив комунальне підприємства. І почали отримувати підряди. 

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.