Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міськради купує заморожене куряче філе по одним з найвищих цін у Харківській області. Вартість 1 кг продукту складе 154,99 грн.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Угоду уклали з ФОП Тімофєєва Юлія Сергіївна. 

Для порівняння Балаклійський ліцей № 1 імені Тризни купує охолоджене куряче філе по 105 грн за 1 кг. За такою ціною цей продукт купує і Обласний дитячий ортопедотравматологічний санаторій “Лісний”.

Регіональний центр професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області купує філе по 108 грн за кг. 

Трохи дорожче – по 118 грн купує філе Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Але це все одно дешевше, ніж у Дергачах. І суттєво. Якщо порахувати різницю, то вийде переплата у 150 тис. грн.

Як бачимо, на відміну від Дергачів. у різних куточках Харківщини находять змогу купувати куряче філе дешевше. 

Щодо постачальника, то ФОП Тімофєєва Юлія Сергіївна постачала філе у навчальні заклади у Дергачах ще минулого року. Тоді вартість за 1 кг філе було 128 грн. Для порівняння – вона ж постачала такий самий продукт – у чугуївські школи. Але вартість для Чугуєва була нижчою – 99 грн за кг.

Раніше ХАЦ аналізував ціни на сочевицю, яку купують для навчальних закладів області.