ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВДРУГЕ ЗАДОВОЛЬНИВ ПОЗОВ ХАЦ ПРО ПОВЕРЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ ХАРКІВ’ЯН БЕЗКОШТОВНО РОЗДАНОЇ ЗЕМЛІ

 width=

Сьогодні, 6 вересня, суддя Господарсього суду Харківської області Байбак О.І. прийняв рішення задовольнити позов ГО «ХАЦ». Суд скасував незаконне рішення Харківської міської ради та зобов’язав Обслуговуючий кооператив «Житлобуд-1» повернути територіальній громаді м. Харкова земельну ділянку площею 7,5538 га.

Про незаконність безкоштовного отримання Обслуговуючим кооперативом «Житлобуд-1» земельних ділянок площею 28 га, ми вже неодноразово писали. Нагадаємо, що з п’яти позовів в трьох нам відмовили. Один позов був задоволений суддєю Денисюк Т.С., про що ми писали тиждень тому. І от сьогодні ми отримали другий позитивний результат!

Головне і найбільш цінне у цьому рішенні те, що суд першої інстанції вдруге погодився із нашими доводами – Громадські об’єднання мають право самостійно звертатися із позовами про повернення у власність територіальної громади землі, незаконно відчуженої органами місцевого самоврядування.

Сподіваємось, що з Вашою допомогою нам вдасться захистити рішення в апеляції і тоді це може стати прецедентом для всієї України.

P.S. І маленький анонс. Завтра ми викладемо у загальний доступ перше позитивне рішення по цих справах. Чекайте, воно є дуже цікавим.