Стали відомі імена трьох російських військових, які убили жителя Богодухівського району за зауваження

Поліція повідомила заочно про підозру (ч. 2 ст. 438 КК України) трьом російським військовим за вбивство місцевого мешканця в селі Макарове Богодухівського району у травні 2022 року. Про це стало відомо з сайту Офісу Генпрокурора України.

Як зазначено у підозрі, 33-річний Рамазан Нажмудинович Омаров убив місцевого мешканця, а 25-річний Ражаб Дадаєвич Насридинов та 23-річний Алхас Русланович Расулов – були пособниками вбивці. Усі троє є уродженцями республіки дагестан російської федерації, військовослужбовцями військової частини № 54096. Расулов значився як водій, Омаров – заступник командира взводу 1-го мотострілкового відділення 3-го мотострілкового взводу 6-ї відокремленої танкової бригади. 

Третього травня 2022 року Омаров, Расулов та Насридинов приїхали на автомобілі “Нива” (базувались на той момент в окупованій Козачій Лопані) у село Макарове Богодухівського району та зайшли на сільськогосподарське ТОВ “Перше травня”. Тут вони побачили 68-річного місцевого мешканця Миколу Степановича Багрича, який працював охоронцем та доглядав за худобою. 

Російські військові почали стріляти з вогнепальної зброї у бік худоби. Багрич зробив їм зауваження, бо постріли лякають тварин. 

Російські військові обурились і вирішили убити охоронця. Через день, 5 травня, вони приїхали до Макарового, побачили, що Микола Багрич йде на роботу. Омаров вийшов з автівки і зробив два постріли у спину місцевому мешканцю. Насридинов та Расулов спостерігали, аби не було свідків убивства. Микола Багрич помер на місці.

Після цього Омаров, Насридинов та Расулов вирішити перевірити, чи не вижив Багрич, почали штовхати його ногами. Переконавшись, що охоронець помер, вони залишили місце вбивства.

#хац_контроль