До Господарського суду Харківської області в рамках справи про банкрутство, надійшла заява АТ “Харківобленерго” з грошовими вимогами до КП “Міськелектротранссервіс” в загальній сумі 407,8 млн. грн. Про це стало відомо з ухвали суду від 11 квітня.
Суд ухвалив прийняти заяву АТ “Харківобленерго” та призначити її до розгляду в попередньому судовому засіданні на 18 травня.
Крім енергетиків, заяви до суду щодо боргів КП “Міськелектротранссервіс” подали:
- КП “Салтівське трамвайне депо” з грошовими вимогами в загальній сумі 3,9 млн. грн.
- ПАТ “АТП 16329” з грошовими вимогами в загальній сумі 3,4 млн. грн.
- КП “Жовтневе трамвайне депо” з грошовими вимогами в загальній сумі 3,5 млн. грн.
- КП “Тролейбусне депо № 2” з грошовими вимогами в загальній сумі 9,2 млн. грн.
- КП “Тролейбусне депо № 3” про грошові вимоги на загальну суму 2,2 млн. грн. (заяву залишили без руху).
- ТОВ “Авто-Ові” про грошові вимоги в загальній сумі 1,8 млн. грн.
- ТОВ “НВП “Ніко-Дар” з грошовими вимогами в загальній сумі 1,7 млн. грн.
- КП “Харківські теплові мережі” про грошові вимоги в загальній сумі 52 тис. грн.
- ТОВ “СТО “Автошоп” про грошові вимоги в загальній сумі 3,2 млн. грн.
- ТОВ “Автоскладальне підприємство “Кобальт” з грошовими вимогами в загальній сумі 2,5 млн. грн.
- ФОП Борщов Геннадій Євгенович про визнання грошових вимог в загальній сумі 160 тис. грн.
- Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова з грошовими вимогами на загальну суму 294,7 тис. грн. (заяву залишили без руху).
- ТОВ “Сварснаб” про грошові вимоги в загальній сумі 76,4 тис. грн.
- ТОВ “Ареддітум-Інвест” про визнання грошових вимог в загальній сумі 13,8 млн. грн.
- ТОВ “Віасистемпро” про визнання грошових вимог в сумі 803,3 тис. грн.
Раніше ми повідомляли, що у КП “Міськелектротранссервіс” є ще заборгованість в 579 тис. грн. перед ФОП Шевцов Олег Станіславович.
Всього у КП “Міськелектротранссервіс” станом на зараз 455 млн. грн. боргових зобов’язань, які кредитори в рамках процедури банкрутства подали до суду.
Нагадаємо, що Харківський антикорупційний центр на початку квітня цього року повідомляв про те, що Господарський суд Харківської області майже одночасно відкрив провадження у справах про банкрутство КП “Жилкомсервіс”, КП “Міськелектротранссервіс” та КО “Харківський зоологічний парк”.
Як зазначає Інтернет-ЗМІ “dumka.media”, в зоопарку вважають, що банкрутство КО “Харківський зоопарк” ініціювало АТ “Харківобленерго” через борги, які вже були погашені.
“Масштабне вторгнення, розпочате 24 лютого минулого року, стало викликом для всіх, і зоопарк не виняток. Зважаючи на складну ситуацію, у зоопарку утворилася заборгованість за спожиту електроенергію перед АТ “Харківобленерго”. Заборгованість було погашено! Та попри всі домовленості, АТ “Харківобленерго” ініціювало банкрутство Харківського зоопарку, що викликало повне нерозуміння такого вчинку”, – йдеться в повідомленні зоопарку.
У свою чергу в КП “Жилкомсервіс” визнають, що на підприємстві склалася важка фінансова ситуація, через що не змогли розрахуватися за надані послуги. Але сподіваються, що на підприємстві почнеться санація. Про це повідомили у Харківській міськраді.
Директор “Жилкомсервісу” Геннадій Мальований поінформував, що у підприємства були фінансові зобов’язання, які через процедуру банкрутства призупинені перед комерційними структурами, а також іншими комунальними підприємствами.
Як повідомляло “Суспільне. Харків”, міський голова Харкова Ігор Терехов вважає, що початок процедури банкрутства трьох харківських комунальних підприємств — “Харківського зоопарку”, “Міськелектротранссервіса” та “Жилкомсервісу” — “нічого не означає для міста”.
“Для міста нічого це не означає. Хочу заспокоїти всіх. Є цивілізована процедура, яка потребує певних кроків. Так що ні для людей, ні для робітників, ні для міста нічого не змінилося. Зовсім”, — сказав Ігор Терехов.
#хац_контроль