На Харківщині депутат від ОПЗЖ став самопроголошеним головою селища на окупованих територіях

Прокуратура Харківської області підозрює депутата Дворічанської селищної ради Василя Дорошенко у державній зраді. Зокрема, що він погодився співпрацювати з окупантами та став самопроголошеним головою Дворічної.Про це йдеться у повідомленні пресслужби.

Відомо, що в 2020 році Дорошенко став депутатом селищної ради від партії “Опозиційна платформа – за життя”. Нагадаємо, що діяльність цієї партії після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України була заборонена.

Це рішення підтверджено двома судовими інстанціями.

За даними прокуратури, Дорошенко перейшов на бік окупантів ще у березні. Так, він складав списки місцевих мешканців, які мають мисливську зброю, після чого передав цю інформацію окупантами.

Також правоохоронці мають інформацію, що 16 квітня Дорошенко повідомив громаді про нібито “перехід Дворічанської територіальної громади” до території рф.

Також встановлено, що Дорошенко обійняв незаконну посаду “першого заступника виконуючого обов‘язки начальника Дворічанської тимчасової адміністрації Куп’янського району Харківської області”.

За даними слідчих, діяльність Дорошенка має всі ознаки державної зради.


За даними з відкритих джерел, Дорошенко був протягом багатьох років помічником нардепа Дмитра Шенцева, а також голової ветеранської організації України в Дворічанському районі.