Самозахоплення землі біля метро Холодна гора: невідомі втретє встановили паркан

Біля станції метро «Холодна Гора» невідомі втретє встановили паркан для будівництва торгівельних майданчиків, хоча документів для цього не мають.

Про це активістам ХАЦ стало відомо від місцевих мешканців.

За даними активістів: огороджена територія складає понад 200 кв. м.. І на ній готуються будувати капітальні будівлі.

Департамент територіального контролю Харківської міськради у відповідь на депутатське звернення повідомив, що «жодних документів, які б надавали право на проведення підготовчих та будівельних робіт на цій території, у міськраді не видавали».

Крім того, Департамент звернувся до Адміністрації Холодногірського району, щоб вони відреагували на самовільно встановлені конструкції.

В той час у розпорядженні «Харківського антикорупційного центру» є копія угоди між КП «Сучасне місто» та Назарським Віктором Олександровичем щодо оренди 20 кв.м. для розміщення тимчасового об’єкту підприємницької діяльності.

Але цей договір не дає право проводити підготовчі та будівельні роботи та й огороджена територія в десятки разів більша, ніж вказана в документах.

Щодо Віктора Назарського, то людина з таким ПІБ та ІНН вказана на сайті «Міротворець» як боєць терористичного угрупування ДНР.

Сама угода була підписана іншою людиною за довіреністю
Нагадаємо, що в серпні мешканці разом з активістами самостійно прибрали паркан.

Але за кілька днів його відновили.

10 вересня паркан знесли вдруге. Але зараз він знову відновлений.