Став відомий вирок, який отримала псевдосекретар окупантської адміністрації села в Ізюмському районі

Вироком Київського райсуду Харкова від 22 грудня Галина Немич визнана винуватою у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 2 ст. 111-1 КК України, з покаранням у виді позбавлення права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на строк 10 років, без конфіскації майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Немич у березні цього року добровільно зайняла “посаду” секретаря самопроголошеної адміністрації с. Вишнева Ізюмського району під керівництвом призначеного окупаційною владою старости села Вишнева. Суд вважає, що так звана “посада” секретаря окупаційної адміністрації не пов`язана з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій.

Село Вишнева входить до Савинської територіальної громади.

Як вказано в тексті вироку суду, Немич у період з березня – до середини вересня, здійснювала заходи наступного характеру: готувала та подавала до районної ВЦА окупаційної влади рф списки місцевих мешканців, які не евакуювались, отримували чи відмовлялись від отримання так званої «гуманітарної допомоги росії»; на організованих зборах селян ініціювала збір документів на земельні паї мешканців села для начебто їх переоформлення під стандарти російського законодавства; у зв`язку з наявністю списків осіб, що мешкають у с. Вишнева, передала їх окупаційній владі, чим сприяла організації проведення незаконних виборів.

Немич є уродженкою Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, а працює у Вишнівській гімназії Савинської селищної ради Ізюмського району.

В 2010 році стала депутаткою Вишнівської сільської ради (на той момент ще Балаклійського району”) від “Партії регіонів”, будучи членом цієї партії. Тоді Немич вказувала, що працює бібліотекарем у Вишнівській школі.