В ОДЕСІ ТА ЗАПОРІЖЖІ ЗАКУПИЛИ ВДВІЧІ ДЕШЕВШЕ ЧЕСЬКІ КУЗОВИ ДЛЯ ТРАМВАЙНИХ ВАГОНІВ, НІЖ У ХАРКОВІ

 width=

Харківське комунальне підприємство “Салтівське трамвайне депо” в лютому 2017 року придбало у ТОВ «Технології Електротранспорту» 5 кузовів трамвайного вагону типу T-3 на загальну суму 42 млн.грн. 1 кузов у Харкові обійшовся в 8,4 мільйона гривень. Про це повідомляється в електронній системі «ProZorro».


Абсолютно ідентичні кузови трамвайного вагону з частково низьким рівнем підлоги та електронною транзисторно-імпульсною системою управління в березні 2017 року в Запоріжжі придбали по 4,34 мільйона гривень.


В Одесі такі ж самі кузови трамвайного вагону в травні 2017 року придбали по 4,29 мільйона гривень. Що, цікаво для Одеси кузови трамвайних вагонів
мають бути новими, не раніше 2016 року.


І, в Запоріжжі, і в Одесі угоду на поставку кузовів підписали з київським ТОВ «Політехносервіс», який має виробничі потужності в Калуші. Власником ТОВ «Політехносервіс» є громадянин Чехії – Милослав Черни.

Технічно такі корпуси є глибокою модернізацією трамвайного вагона моделі «Татра-Т3», який подовжують на одну віконну секцію, а в середній частині роблять низькопідлогову вставку.