Річне прибирання будинку БТІ обійдеться в чотири мільйони гривень

КП “Харківське міське бюро технічної інвентаризації” уклало угоду з ФОП Сегеда Олександр Миколайович щодо прибирання вартістю 4,1 млн грн.

Про це стало відомо під час моніторингу системи “Прозорро”.

Мова йде про послуги з комплексного прибирання будівлі БТІ, яке розташоване на майдані Павлівському. Планується, що буде щоденне прибирання та генеральне прибирання щомісяця. Оплата праці складе половину суми, решта оплата на засоби прибирання, адміністративні витрати тощо.

Відкритих торгів на надання послуг не робили.

Олександр Сегеда раніше був директором ТОВ “Системи прогресивної очистки”. Кілька років тому ця фірма відносилась до орбіти колишнього депутата міськради та чиносника Максима Мусєєва. Фірма отримувала регулярно підряди від підрозділів міськради та комунальних підприємств, але вже кілька років ця фірма не бере участь у торгах міськради.

Більше того, вона змінила реєстрацію та кілька разів змінювала власників.

ФОП Сегеда неодноразово вже отримував підряди на прибирання будівлі БТІ. Крім того, він отримував контракти і від інших закупівельників. За даними clarity-project.info, Сегеда брав участь у 50-ти закупівлях та отримав підрядів на суму 13,6 млн грн.


—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.