РЕКТОР ФАРМУНІВЕРСИТЕТУ КОТВІЦЬКА ОТРИМАЛА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД ПРОДАЖУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ, ЯКІ НЕ ДЕКЛАРУВАЛА

 width=

Ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька отримала від продажу цінних паперів дохід у сумі 978,8 тис. грн.

Про це йдеться у повідомленнях про суттєві зміни матеріального стану, які опубліковані на Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зокрема, Котвіцька отримала від продажу цінних паперів ТОВ «Енерджі Актив» 678839 грн. та 300 тис. грн. від ТОВ «Інвестор-нафтогаз».

У своїй декларації за 2016 рік Алла Котвіцька не вказувала, що володіє цінними паперами цих двох фірм, також вона не мала й часток у статутному фонді цих фірм.

Варто відзначити, що засновником цих двох фірм э екс-чоловік Котвіцької – нардеп від «Народного Фронту» Ігор Котвіцький.

За даними ЄДР, зараз Котвіцький є єдиним засновником ТОВ «Енерджі Актив» з сумою внеску до статутного фонду 90 тис.грн. Директором ТОВ «Енерджі Актив» була Марина Потьомкіна, яка також була директором ТОВ «Інвестор-Атіка».

Але у грудні директором призначили Наталію Худякову.

Раніше, за даними порталу Youcontrol, серед засновників ТОВ «Енерджі Актив» були Світлана Мурашова (людина з оточення Котвіцького-Авакова) та Наталія Штих – бізнес-партнер Олександра Павлюченко.

Останній більш відомий, як помічник нардепа Котвіцького, а також як кримінальний авторитет «Саша Браслет».

Щодо ТОВ «Інвестор-Нафтогаз». То на 90 % ця фірма належить ТОВ «Енерджі Актив», а ще на 10% доньці нардепа – Віолетті Котвіцькій.