КОТВІЦЬКИЙ ОТРИМАВ ЩЕ ПОНАД 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДИВІДЕНДІВ ВІД ГАЗОВОГО БІЗНЕСУ

 width=

За останній місяць народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 13,4 млн.грн. дивідендів.

Про це йдеться у повідомленнях про суттєві зміни до декларації чиновника, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій.

За даними декларації Котвіцький отримав 7,35 млн. грн. дивідендів від ТОВ «Енерджі Актив».


За даними ЄДР, зараз Котвіцький є єдиним засновником ТОВ «Енерджі Актив» з сумою внеску до статутного фонду 90 тис.грн. Фірма знаходиться за адресою пр. Театральний,4 у Харкові. За цією адресою розташовані відразу декілька фірм пов’язаних, як з Котвіцьким, так й з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Директором ТОВ «Енерджі Актив» вказана Марина Потьомкіна, яка також є директором ТОВ «Інвестор-Атіка».

Ще 905 тис. грн. дивідендів отримав нардеп від ТОВ Сахалінське-1.

Партнером Котвіцького у цій фірмі є екс-нардеп від БЮТ Віталій Данилов. Керівником вказаний син Данилова – Андрій, а підписантом є Ганна Медведєва, яка була відома, як керівник ТОВ «Інвестор-Нафтогаз» – ще однієї фірми Котвіцького.

ТОВ «Сахалінське-1» на початку нульових уклала договір про спільну діяльність на Сахалінському родовищі з дочірньою структурою «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія» та фірмою екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького (тепер носить ім’я Натан Розенберг і знаходиться в бігах) «Голден Деррік». Два роки тому «Голден Деррік» викупив у цьому проекті держчастку (в розмірі 24%), однак суд повернув її державі.

Крім того, за даними декларації Котвіцький отримав 5,15 млн. грн. дивідендів від ТОВ «Інвестор-Атіка».

Засновниками цього підприємства є особисто Котвіцький та Андрій Данилів – брата екс-нардепа від ВО «Батьківщина» Віталія Даниліва.

Директором фірми зараз є Тетяна Терезюк. Вона також є керівником «Надрахорінвест».

Підписантом вказаний Денис Дачук. Він є засновник ТОВ «Перероблюючий завод», яке керує Роганським полігоном.

З початку року Котвіцький отримав понад 60 млн. грн. дивідендів.