Після розслідування ХАЦ на закупівлях у Змієві подешевшав папір

Відділ освіти Зміївської міськради уклав угоду з ТОВ “Торговий будинок “Велес” на придбання паперу за ціною 195 гривень за пачку. Це найдешевша ціна для закупівель паперу за останні роки, коли постачанням канцтоварів займалась ексдружина заступника міського голови Дениса Челапка – Алла Тішкевич.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Усього закупили 463 пачки паперу на загальну суму 90 285 гривень.

У серпні 2022 року ФОП Тішкевич Алла Ігорівна уклала угоду з відділом освіти на постачання паперу по 235 гривень за пачку.

Наприкінці грудня 2022 року Алла Тішкевич постачала папір для Зміївської школи мистецтв по 250 гривень за пачку.

У травні 2023 року Алла Тішкевич для Зміївської міськради постачала папір майже по 250 гривень за пачку.

Планувалось, що Тішкевич буде постачати папір для відділу освіти у 2024 році, але після розслідування ХАЦ про закупівлі у Змієві тендер, у якому пропозиція Тішкевич залишалась єдиною невідхиленою, – скасували.

І в результаті відділ освіти уклав договір з іншим постачальником, де ціна паперу менша за 200 гривень за пачку. Для порівняння, для Зміївської центральної лікарні Тішкевич продовжує продавати папір по 230 гривень за пачку.

Нагадаємо, ХАЦ знайшов одразу двох підприємців, пов’язаних із заступником мера Денисом Челапко, які після його призначення на посаду отримували підряди від міськради, її підрозділів чи комунальних підприємств.

Серед них ексдружина Челапко – Алла Тішкевич. 

#ХАЦ_Контроль