ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВІДМОВИВСЯ ВІДСТОРОНИТИ ТЕТЯНУ ОВІННІКОВУ ВІД ПОСАДИ РАДНИЦІ КЕРНЕСА

 width=

Печерський районний суд міста Києва відхилив клопотання Генеральної прокуратури про відсторонення від посади радницю Харківського міського голови Тетяну Овіннікову. Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуда від 30 червня 2017 року.

Як вбачається з матеріалів клопотання, всупереч вимогам ст.155 КПК України, слідчий не зазначив виклад обставин, що дають підстави вважати, що перебування на посаді радника міського голови Харківської міської ради Овіннікової сприяло вчиненню кримінального правопорушення.

Наагадаємо, що після того, як суд відсторонив Овіннікову від посади заступника міського голови – директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міськради, її перевели з 1 червня на посаду радниці міського голови.

24 березня на той час ще заступниці Харківського міського голови Тетяні Овінніковій було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального Кодексу України. Підозра пред’явлена в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом зловживань службовим становищем службовими особами Харківської міської ради під час погодження та прийняття рішень щодо видачі обслуговуючим кооперативам земельних ділянок для будівництва об’єктів нерухомості.

Внаслідок протиправних дій та пособництва Овінніковою у вчиненні шахрайства, члени обслуговуючих кооперативів шляхом обману отримали у власність земельні ділянки, розташовані на території міста Харкова загальною площею понад 25 га, вартістю понад 128 млн.грн.