Міськрада відклала реконструкцію вулиці Весніна у зв’язку з дефіцитом коштів

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради відмінило закупівлю щодо реконструкції вулиці Весніна на ділянці від вул. Алчевських до вул. Пушкінської. Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

В аукціоні, який відбувся 23 листопада, найменшу пропозицію в 110 млн. грн. запропонувало ТОВ «Хозхімсервіс».

Але 30 листопада тендерний комітет наголосив, що у зв’язку з дефіцитом коштів доходної частини бюджету, відбулося скорочення бюджету міста Харкова на 2021 рік, яке унеможливлює проведення закупівлі щодо реконструкції вулиці Весніна на ділянці від вул. Алчевських до вул. Пушкінської.

ТОВ «Хозхімсервіс» з Київської області належить Аллі Кізіменко з Донецької області. Як повідомляє портал «Наші гроші», керівником фірми є її син – Марк Кізіменко.

Комерційним директором «Хозхімсервіс» був чоловік Алли Кізіменко – Олег Кізіменко, який раніше очолював Управління капітального будівництва Донецької ОДА, а з 2012 року був заступником мера Севастополя Володимира Яцуби. Після анексії Криму Росією Кізіменко-старший лишився на тій же посаді при так званому губернаторі Сергію Меняйлі, а в 2015 році був звільнений. У вересні 2018 року Олег Кізіменко був арештований у Херсоні за підозрою в державній зраді, а в грудні 2018 року – засуджений на п’ять років умовно за сепаратизм. У вироку Кізіменко названий комерційним директором ТОВ «Хозхімсервіс».

ТОВ «Хозхімсервіс» в 2020 році на 3 роки отримав від АМКУ «бан» на участь у відкритих торгах, за змову на тендері.

«Хозхімсервіс» пішов до суду. Подав заяву про забезпечення позову. І на час розгляду справи по суті, суд дозволив фірмі «Хозхімсервіс» брати участь в публічних закупівлях.

Конкурентом ТОВ «Хозхімсервіс» на торгах щодо реконструкції вулиці Весніна на ділянці від вул. Алчевських до вул. Пушкінської було Консорціум «Блек Сі Консорціум». Пропозиція консорціуму склала 116,92 млн. грн. Власниками цього консорціуму є турки з оточення Ярославського. Саме цей консорціум переміг на тендері щодо розширення проїжджої частини по вулиці Весніна на ділянці від Сумської до Алчевських на загальну суму в 81,2 млн. грн. Детальні кошториси к договору не опублікували.

Партнером турків в Україні є група Олександра Ярославського DCH.

«DCH є місцевим стратегічним партнером компанії Makyol, який надає консультаційну підтримку з широкого кола питань. Це включає в себе контакти в бізнес-співтоваристві і управління проектами», –  повідомляє видання “НВ” з посиланням на прес-службу групи.

Нагадаємо, що Ігор Терехов розповів, що проїжджу частину по вулиці Весніна та по Журавлівському узвозу будуть розширювати за рахунок однієї трамвайної колії..