«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВІДДАСТЬ УЛЮБЛЕНІЙ КОМПАНІЇ 60 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ВАГОНІВ

 width=

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів вартістю 60,39 млн. грн.

Про це повідомляється в системі закупівель “Prozorro”.


Підрядник має виконати послуги з планових видів ремонту та технічного обслуговування рухомого складу КП «Харківський метрополітен». Технічному обслуговуванню та ремонту підлягають 326 вагонів метрополітену.

Єдиним конкурентом ТОВ «Ваго-Рев» було ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

ТОВ «Ваго-Рев» в 2009 році заснували Олег Дивінець, Олексі Ахвледіані та Андрій Артеменко. Останній – син екс-начальниці рекламного відділу КП «Харківський метрополітен», коли директором підземки був нині покійний Сергій Мусєєв.

В 2011 році єдиним власником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері Максима Мусєєва.

Після чого власником до 1 червня 2016 року був Геннадій Довженко, який раніше працював в ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753».

Після нього директором був Ігор Распопов, який також працював заступником директора ТОВ «Системи прогресивної очистки».

В 2017 році суд його визнав винним у розкраданні коштів «Харківського метрополітену».

Номінальним власником ТОВ “Ваго-рев” є аудитор з Ізраїлю Євген Ананченко. Директором з 8 січня 2016 року – Роман Дворник.

На підставі довіреності від 26 жовтня 2016 року від імені Євгена Ананченка діє Андрій Межирицький. Що, цікаво інші два фаворити харківського метрополітену – ТОВ “Системи прогресивної очистки” та «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753» в грудні 2016 року також переписали на Євгена Ананченко, а директором в цих фірмах є все той же Роман Дворник.

Нагадаємо, що КП “Харківський метрополітен” уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів та заміни обладнання вагонів рухомого складу КП «Харківський метрополітен» на 727,54 млн.грн.

………………………..

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.