ХАРКІВМЕТРОПОЛІТЕН ЗАМОВИВ БЕЗ АУКЦІОНУ НА 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ МОДЕРНІЗАЦІЮ ОБЛАДНАННЯ В МОСКОВСЬКОМУ ТА САЛТІВСЬКОМУ ЕЛЕКТРОДЕПО

 width=

КП «Харківський метрополітен» 12 травня уклав 2 угоди з ТОВ «Антел Консалтинг» щодо робіт з модернізації обладнання МРЦ електродепо «Московське» та «Салтівське» на загальну суму 5,08 млн.грн.

Про це стало відомо з електронної системи процедури закупівель «ProZorro».

Плануються роботи з модернізації маршрутно-релейної централізації стрілок і сигналів в двох електродепо. Закупівлю робіт розбили на дві угоди і аукціон не проводили.

Власником ТОВ «Антел Консалтинг» є Олег Нагнибіда. Статутний фонд фірми складає 10 тис.грн., а зареєстроване ТОВ у Києві, з 2010 року.

ТОВ «Антел Консалтинг» брав участь в 2016 році в тендері КП «Харківська дирекція будівництва метрополітену» на поставку устаткування для контролю за рухом поїздів у тунелях (світлофори, генератори, приймачі, тощо) на 8,29 млн.грн. Перемогу тоді отримало ТОВ «НВП «Залізничавтоматика», директором якого є людина з близького оточення нардепа Віктор Остапчук.

В 2016 році КП «Харківський метрополітен» замовляло на 8,23 млн.грн. робіт з модернізацію обладнання системи МРЦ станцій “Академіка Барабашова”, “Історичний музей”, “Метробудівників ім Ващенко”, “Героїв Праці”. 

В 2015 році КП «Харківський метрополітен» замовляло роботи з модернізації системи МРЦ станції «23 серпня» на суму 1,79 млн.грн.

І в 2015, і в 2016 році роботи з модернізації системи МРЦ виконувало ТОВ «Пауер-Експерт».