Комунальники на Харківщині купують стіл за 40 000 гривень

Підприємство житлово-комунального господарства “Донецьке” вирішило придбати стіл вартістю 40 000 гривень. Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Комунальники купують стіл із масиву сосни розміром 3 метри на 80 сантиметрів. Постачальником вказаний підприємець Котенко Юрій Іванович, який зареєстрував ФОП менше року тому, однаку же, за даними системи “Prozorro”,  отримав майже сто підрядів на загальну суму понад шість мільйонів гривень, у переважній більшості – від житлово-комунального господарства “Донецьке”.

Окрім стола, з Котенко також уклали угоду на купівлю чотирьох лавок із масиву сосни розміром 1500*300 мм на загальну суму 20 000 гривень та чотирьох вуличних сушарок для білизни на суму майже 50 000 гривень.

Також Котенко отримав десятки підрядів на влаштування навісів над вуличними контейнерами для сміття, а також для встановлення контейнерів для роздільного збору сміття.

Раніше ХАЦ писав, що підприємство житлово-комунального господарства “Донецьке” уклало чотири угоди з ТОВ “Зеленградресурс” загальною вартістю майже шість мільйонів гривень на облаштування паркінгу.

#ХАЦ_Контроль