Комунальники Кернеса придбали коштовне молоко для шкіл у фірми, яку створила їх директорка

КП «Комбінат дитячого харчування» м. Харкова уклав угоду з ТОВ «Надія-92» щодо постачання молока на суму 14,53 млн грн.

Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Угоду уклали за переговорною процедурою, адже двічі торги відміняли.

Планується закупити 2,28 млн. пакетиків молока по 0,18 л жирністю 2,6%. Вартість одного пакета складе 6,3 грн. Фірма також має доставити молоко до шкіл міста.

Це комунальне підприємство кожен рік замовляє постачання молока до шкіл саме з в таких пакетах. Цього року вирішили не демонструвати фіктивну конкуренцію, а двічі відмінити торги через те, що ніхто, окрім ТОВ «Надія-92», не прийшов на торги та укласти угоду за переговорною процедурою.

Для порівняння: якщо у Запоріжжі молоко для шкіл купують по 24,28 грн./л, то у Харкові придбання літра молока для шкіл обійдеться у 35 грн.

Минулого року вартість одного пакету молока коштувала 5,4 грн.

З 2008 року «Надія-92» виграла торгів на суму понад 100 млн. грн., усі, крім одного дрібного, замовлення фірма отримала від «Комбінат дитячого харчування». Крім того, в останні роки «Надія-92 була єдиним конкурентом «Комбінат дитячого харчування» на торгах з закупівлі послуг харчування в школи Харкова, і незмінно їх програвала.

Лише у Харкові закупають фасоване молоко у маленькі пакетики по 0,18 літра. В інших містах України, молоко закупають оптом й ціну виставляють за літр.

ТОВ «Надія-92» записано на Любов Кононенко.

Директором є Валентина Авак’ян. Але раніше засновником фірми була Надія Тимофєєва, яка нині займає посаду директора КП «Комбінат дитячого харчування».

Приміщення ТОВ «Надія-92» орендує у ПП «Грин+» засновником та директором якого є Надія Тимофєєва.