Комунальники Терехова заплатять 17 мільйонів за дорогу рибу фірмі, пов’язаній з їхньою директоркою

Комунальне підприємство “Комбінат дитячого харчування” планує укласти угоду з ТОВ “Надія-92” на постачання риби вартістю 17,5 млн грн. Бенефіціаркою фірми-постачальника була директорка КП Надія Тимофєєва.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Комунальне підприємство хоче купити 115 850 кілограмів замороженого хеку. Попри суттєву суму тендеру, інші учасники на торги не прийшли. Один із потенційних учасників повідомив у системі “Prozorro” про дискримінаційні умови: наприклад, у договорі буде вказано, що у випадку, якщо замовник сплачує вартість товару з запізненням, то штрафні санкції не будуть накладатись.

Щодо ціни: пропозиція ТОВ “Надія-92” склала 151,50 гривень за кілограм риби з ПДВ. Це досить висока ціна на хек. Для порівняння, в “АТБ” хек зараз продають по 123,5 гривні за кілограм.

Ціна в АТБ


Подібна ціна зараз на рибних базах.

Для порівнянн, у Харкові міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17 нещодавно уклала угоду на купівлю такої риби по 106 гривень за кілограм з ПДВ. Інститут медичної радіології та онкології в Харкові уклав угоду на придбання риби по 110 гривень за кілограм без ПДВ.

Навіть якщо порівнювати з цінами у супермаркетах, то переплата харківських комунальниках на цій рибі складе понад три мільйона гривень.

ТОВ “Надія-92” записане на Любов Кононенко, директором є Ірина Воротинцева. Але раніше засновником фірми була Надія Тимофєєва, яка нині займає посаду директора КП “Комбінат дитячого харчування”. У своїй декларації за 2022 рік Тимофеєва вказала, що є бенефіціаром созвучної приватної фірми “Надія-92”.

Приміщення ТОВ “Надія-92” орендує у ПП “Грин+”, бенефіціаром якого є Надія Тимофєєва.

#ХАЦ_Контроль