Суд відправив під варту на два місяці, до 8 травня, без визначення розміру застави, «очільницю» так званого «отделения (управления) пенсионного фонда Волчанского района» під час окупації. Про це стало відомо з ухвали Київського райсуду Харкова від 13 березня.

Як вдалось встановити Харківському антикорупційному центру, мова йде про мешканку Вовчанська Тетяну Петрівну Безсалову. Вона підозрюється за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). 

Фото – Харківська обласна прокуратура

Як вказано в релізі прокуратури, Безсалову було призначено на посаду «и.о. начальника отделения (управления) пенсионного фонда Волчанского района Харьковской области». В ухвалі суду вказано, що це відбулось добровільно та не пізніше 12 липня минулого року.

На цій посаді підозрювана займалась набором нових співробітників, контролювала роботу підлеглих, забезпечувала обробку заяв від пенсіонерів щодо виплат грошової допомоги, засвідчувала довідки-замінники втрачених пенсійних посвідчень, а також подавала звітність щодо діяльності підрозділу до окупаційної адміністрації. 

Як стало відомо, в 2009 році Безсалову було обрано народним засідателем Вовчанського районного суду строком на чотири роки.