ХАЦ дізнався, який вирок отримала координаторка штабу партії “єдина росія” в Куп’янську

Координаторка штабу “єдина росія” в Куп’янську, 20-річна Ганна Євсюкова, вироком Новомосковського райсуду Дніпропетровської області від 22 листопада визнана винуватою та їй призначили покарання у виді позбавлення права обіймати посади в органах державного управління та органах місцевого самоврядування строком на 13 років. Євсюковій інкримінували вчинення кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України,

Анна Євсюкова в штабі “єдина росія” в Куп’янську

Як повідомляє “Фонд Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва”, слідчі встановили, що Євсюкова активно підтримувала «руський мир» під час окупації Куп’янська. Окрім того, що вона працювала координаторкою у штабі “єдиної росії”, вона також підшукувала місцевих для роботи у штабі окупантів для роздачі гумдопомоги, щоб люди бачили, як росіяни «турбуються» про Харківщину. Євсюкова брала участь в різноманітних російських пропагандистських відео, де вона розповідала як їй подобається працювати на окупантів.

Харківський антикорупційний центр ще на початку липня ідентифікував Анну Євсюкову, яка з’явилась на пропагандистському відео окупантів, в ролі координаторки у штабі “єдина росія” в Куп’янську, який на той момент був окупований.

А кілька років тому Євсюкова займалася продажем щенків.