“Харківводоканал” заплатить мільйон за роботу гарячої лінії “15-33”

Комунальне підприємство “Харківводоканал” уклало угоду щодо надання послуг з приймання телефонних дзвінків для Диспетчерської служби КП «Харківводоканал» 15-33. вартість угоди склала мільйон гривень.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Підрядником визначили ФОП Шевчун Ірина Вікторівна.

Цікаво, що в місті працює централізована міська диспетчерська служба 15-62, яка входить до структури КП “Міський інформаційний центр”. Але КП “Харківводоканал” замовляє окремі послуги, які віддали на аутсорс. Причому навіть не комунальній установі.

Це вже не перший рік, коли “Харківводоканал” замовляє надання послуг диспетчерської служби.

Сайт “Депо.Харків” повідомляв, що “Харківводоканал” у 2020 році проводило тендер на закупівлю послуг із приймання телефонних дзвінків для диспетчерської служби 15-33 на 2021 рік.

Очікувана вартість послуг – 800 тис. грн. Виконавець має надавати послуги абонентам комунального підприємства на безоплатній основі, мати багатоканальний міський номер та мобільні номери. Послуги надаватимуться з 8:00 до 20:00 без перерви з понеділка по п’ятницю, та з 8:00 до 16:00 у суботу-неділю.

Також має бути функція утримання у черзі, визначника номеру, аудіозапис розмов. Середній термін дозвону – 30 секунд.

Виконавець також має складати звіти щодо якості, кількості та переліку прийнятих звернень.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.