Харківський національний медичний університет уклав угоду з ТОВ “Будівельник” щодо проведення ремонтних робіт для ліквідації наслідків збройної агресії рф. Вартість робіт майже півтора мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт покрівлі після ракетно-артилерійського обстрілу учбово-лабораторного корпусу та покрівлі двоповерхової прибудови до 11-ти поверхової будівлі учбово-лабораторного корпусу ННІ післядипломної освіти ХНМУ на вулиці Амосова.

Угоду підписали без проведення торгів, кошторис в систему “Прозорро” також не був завантажений.

Варто зазначити, що медуніверситет, а до цього академія післядипломної освіти, яка тепер є інститутом у складі ХНМУ регулярно віддавали підряди ТОВ “Будівельник”, співвласником якого є заступник голови Харківської ОВА Михайло Харнам. Також серед співвласників Леонід Надточий та Олексій Чуприн.

Раніше ХАЦ писав, що всього у травні неконкурентних угод на Харківщині уклали на суму понад 2,3 млрд грн. Але варто зазначити, що 1,73 млрд грн — це одна угода. Мова йде про реконструкцію неназваного об’єкту з будівництвом фортифікаційних споруд. Виконувати роботи буде ПАТ “Трест-Житлобуд-1” Олександра Харченка. Це один з найбільших забудовників міста.

#ХАЦ_Контроль