Харківська обладміністрація придбає 30 шкільних автобусів за 75 мільйонів

Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації планує до кінця цього року придбати 30 спеціалізованих автобусів для перевезення школярів на загальну суму в 75 млн. грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Поставити автобуси Департамент вимагає до кінця цього року. Аукціон планують провести 20 грудня. Цікаво, що один з потенційних учасників, а саме SENSO DYNAMICS LLC, жорстко розкритикував вимогу поставки 30 автобусів протягом 2 тижнів: “Можливо, якщо вони просто чекають на сусідній вулиці. «Піаніно в кущі». Щоб виготовити та доставити В Україну 30 автобусів, потрібно МІНІМУМ 120, а краще 180 днів. Це з Китаю. З США потрібен рік. Ми спостерігаємо за всім ринком і отримали подібні запити практично з усіх регіонів України. І всюди був присутній такий дурний термін. Жодного тендеру не закрито. Як ви думаєте, у вас буде інший результат?”.

Автобуси мають поставити до Наталинського ліцею Наталинської сільської ради Красноградського району (2 автобуси), до Петрівського ліцею Наталинської сільської ради, до Слобожанського ліцею» Кегичівської селищної ради (2 автобуси), до «Богодухівського ліцею № 2», до «Біляївського ліцею» Біляївської сільської ради Лозівського району, до Люботинської гімназії № 5, до Нововодолазького ліцею № 1, до Нововодолазького ліцею № 3, до Ватутінського ліцейю Нововодолазької селищної ради, до Липкуватівського ліцею Нововодолазької селищної ради, до Новоселівського ліцею Нововодолазької селищної ради, до Нововодолазького ліцею № 2 (2 автобуси), до Старомерчицького ліцею Валківської міської ради, до Шарівського ліцею Валківської міської ради, до Ков’язького ліцею Валківської міської ради, до Красноградського ліцею № 4, до «Шелудьківського ліцею імені Героя Радянського Союзу Юхима Єгоровича Кравцова» Слобожанської селищної рада Чугуївського району , до «Лиманського ліцею» Слобожанської селищної ради, до Краснокутського ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова, до Мурафського ліцею Краснокутської селищної ради, до Козіївського ліцею Краснокутської селищної ради, до «Близнюківського ліцею (2 автобуси), до «Верхньосамарського ліцею Близнюківської селищної ради, до «Пересічанського ліцею» Солоницівської селищної ради, до «Вільшанського ліцею» Солоницівської селищної ради.

Загальна пасажиромісткість автобусу (з водієм) має бути не менше 32 місць. Автобус повинен бути обладнаний двома проблисковими маячками помаранчевого кольору, встановленими на передній і задній частині даху. Також має бути пристрій для обмеження швидкості руху, яка не повинна перевищувати 70 км\год.

Приблизна вартість одного автобуса складе 2,5 млн. грн, що співпадає з вартістю шкільних автобусів, які купують в інших регіонах України.