Приватні охоронці отримують майже 10 мільйонів гривень за патрулювання харківських парків

СКП “Харківзеленбуд” уклало угоду з ТОВ “Всеукраїнська охоронна компанія” на охорону парків та скверів на 2024 рік вартістю 9,81 млн грн. 

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Мова йде про охорону парків та скверів, зокрема Саржиного Яру, саду імені Шевченка, парку “Перемога”, скверу “Стрілка”. Фактично всі зелені зони міста, за винятком Центрального парку.

Одну годину патрулювання охоронцем оцінили в 42 гривні. Варто сказати, що це навіть трохи менше, ніж торік. Але в договорі на охорону у 2023 році кількість годин було значно більшою.

За січень 2024 року ТОВ “Всеукраїнська охоронна компанія”  отримала від комунальників за охорону зелених зон 1,62 млн грн, або 5 2375 гривень на добу.

Ця сума не набагато відрізняється від минулорічної. У 2023 році охоронці за січень отримували близько 55 000 гривень. При цьому сума угоди з тодішнім підрядником – ТОВ “Професійна охорона” – складала 21,25 млн грн, тобто вдвічі більше, ніж на цей рік. 

ТОВ “Всеукраїнська охоронна компанія” створена у 2023 році. Керівником підприємства є Віталій Байрачний, засновником є Михайло Вовк. Раніше Віталій Байрачний був керівником “Юридично-консалтингового агентства “Гант”.

#ХАЦ_Контроль